Kärcher prowadzi akcję promocyjną "Stare na nowe"

07 sierpień 2020
(0 Głosów)
Autor 
Oddaj stare urządzenie ciśnieniowe marki Kärcher lub innej i kup w promocyjnej cenie jeden z trzech modeli Kärcher HDS Fot. Kärcher

Kärcher daje rabat właścicielom firm posiadającym stare urządzenia ciśnieniowe przy wymianie ich na nowe. Urządzenia mogą być innego producenta.  

Pierwszego sierpnia ruszyły zakrojone na szeroką skale poszukiwania starych urządzeń firmy Kärcher. Każdy kto ma w swojej firmie stare urządzenie ciśnieniowe Kärcher lub inne może się zgłosić, ponieważ w ramach akcji „Stare na nowe” firma Kärcher daje 15% rabatu na zakup nowego urządzenia profesjonalnego HDS z podgrzewaniem wody jeśli dostarczy stare urządzenie ciśnieniowe Kärcher lub innego producenta. To jednak nie wszystko.


Posiadacz najstarszego urządzenia ciśnieniowego Kärcher będzie uprawniony do zakupu rewelacyjnej kosiarki LMO wraz z baterią i ładowarką w cenie 2 zł. Wystarczy zarejestrować swojego starego „kärchera” w formularzu dostępnym na stronie: www.kaercher.com/pl/promocje/stare-na-nowe.html.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…