O nas

Informacja o czasopiśmie Życie Rolnika Magazyn Polski

Życie Rolnika Magazyn Polski jest nowym kolorowym magazynem o zasięgu ogólnopolskim. Ukazuje się cztery razy, zgodnie z porami roku: Zima, Wiosna, Lato, Jesień. Z pierwszym numerem wystartowaliśmy na jesiennym Agro Show 2017 w Bednarach.

Magazyn występuje jednocześnie w wersji papierowej i elektronicznej, można go bezpłatnie pobrać i czytać on-line na www.zycierolnika.pl. Adresowany jest do rolników oraz osób i firm związanych z agrobiznesem.

Na łamach magazynu przedstawiamy najnowocześniejsze osiągnięcia dotyczące upraw i hodowli, produkcji maszyn rolniczych, środków ochrony roślin, nawozów sztucznych, nasion, budownictwa wiejskiego, transportu, itp. Pokazujemy również działalność czołowych polskich banków oraz firm ubezpieczeniowych wspierających agrobiznes.

Nasza redakcja  bierze udział w licznych wydarzeniach branżowych, regionalnych i międzynarodowych targach, wystawach rolno–przemysłowych, lokalnych i centralnych imprezach społeczno–kulturalnych, podczas których kolportowane jest Życie Rolnika.

Magazyn Życie Rolnika bezpłatnie wysyłamy do Ośrodków Doradztwa Rolniczego, szkół rolniczych – średnich i wyższych, firm działających na rzecz wsi i rolnictwa, kół gospodyń wiejskich, bibliotek oraz innych organizacji. Naszymi czytelnikami są producenci roślin, hodowcy bydła, drobiu i trzody chlewnej, rolnicy zrzeszeni ZZCNMR oraz w Federacji Branżowych Związków Producentów Rolnych. Dbamy o odpowiedni dobór tematyki artykułów oraz kompetentnych autorów, publicystów – naukowców uniwersytetów rolniczych, pracowników instytutów związanych z rolnictwem i wykwalifikowanych w agrobiznesie dziennikarzy.

Informacje o portalu www.zycierolnika.pl

Jesteśmy portalem dla każdego rolnika z codziennie aktualizowanymi informacjami. Na naszym portalu kierujemy się maksymą: "Życie rolnika to więcej niż tylko praca". Dlatego poza aktualnymi wiadomościami, filmami i fotografiami dotyczącymi rolnictwa prezentujemy informacje z różnych dziedzin życia: zdrowia i relaksu, ciekawostek medycznych, motoryzacyjnych, elektronicznych i innych.

W zakładce Gazeta udostępniamy bezpłatne pobranie elektronicznej wersji aktualnego wydania i numerów archiwalnych czasopisma Życie Rolnika Magazyn Polski.

 

 

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…