Nowości KUHN na Agro Show 2019 w Bednarach

02 październik 2019
(0 Głosów)
Autor 
Premiera siewnika KUHN Aurock 6000 na Agro Show 2019 fot. życierolnika.pl

Kuhn - francuski producent maszyn pokazał swoje nowości podczas tegorocznych Targów Agro Show w Bednarach: system AUTOSPRAY, siewnik Aurock 6000 R i RC.

Siewnik Aurock 6000, który w Polsce miał swoją premierę na Agro Show dedykowany jest uprawie bardzo uproszczonej, o szerokości roboczej 6 m, w wersji z pojedynczym systemem wysiewu R lub podwójnym RC. Maszyna waży 8 ton, ponieważ kultywacja gleby jest zbędna. Pozwala  wysiać dwie odmiany na raz za pośrednictwem jednego systemu dozowania lub oddzielnego wysiewu nasion na różną głębokość.  Modułowa konstrukcja siewnika AUROCK może być wyposażona w wał nożowy z regulowanym naciskiem, która gwarantuje wysoką jakość pracy w każdych warunkach glebowych.

 

kuhn agro show2019

AUTOSPRAY, czyli system, który można założyć w każdym opryskiwaczu Kuhn, pozwala dokładnie zmienić czas rozpylania w ciągu jednej sekundy. Oprysk ten jest pulsacyjny i w  sekundę rozpylacz może się zamknąć i otworzyć 20 razy.  Na początek należy ustalić dawkę i wielkość kropli w terminalu ISOBUS na czas aktualnych warunków pogodowych jakie panują na danym terenie. System pozwala na nieprzerwany obieg w opryskiwaczu, dzięki czemu nie dochodzi do zatkania.

12Agro Show 2019

 

10Agro Show 2019 

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…