Redakcja

Redakcja

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor Kamila z naszego portalu uczestniczyła w polskiej premierze ciągnika Case IH z serii Magnum, która odbyła się w Opolu 10 grudnia 2019 r.

Szanowni Państwo,

 

Z przyjemnością udostępniamy Wam "Przewodnik KRUS dla Rolników Indywidualnych", przygotowany w 2019 roku przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w ramach wdrożenia międzynarodowej strategii Wizji Zero w polskim sektorze rolniczym.

„Moja Wizja Zero – Strategia Prewencji w Rolnictwie”, czyli konkurs filmowy zorganizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego został rozstrzygnięty! Gala finałowa I Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego odbyła się 27 listopada w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Kuhn - francuski producent maszyn pokazał swoje nowości podczas tegorocznych Targów Agro Show w Bednarach: system AUTOSPRAY, siewnik Aurock 6000 R i RC.

3 października br. firma PROCAM, świętowała 15-lecie działalności w Polsce. Uroczyste wydarzenie odbyło się w Centrum Stocznia Gdańska. 

Zboża zasiane, lada dzień nadejdzie pora na jesienny zabieg herbicydowy. To od niego zależy, jak będzie wyglądała plantacja wiosną, ale też w kolejnych latach – ponieważ chwasty coraz częściej wykazują cechy odporności na popularne herbicydy, a zwalczenie ich stwarza coraz większe trudności.

12 września w płockiej fabryce CNH Industrial Polska odbyło się oficjalne otwarcie nowej hali produkcyjnej o powierzchni 19 tys. m2.

W dniach 19-22 września 2019 roku uczestniczyliśmy w XXI edycji Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach koło Poznania, gdzie swoją ofertę zaprezentowało prawie 730 wystawców z kraju i z zagranicy.

Strona 1 z 127

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…