Redakcja

Redakcja

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W Płocku i Kutnie ruszyła pełną parą produkcja maszyn rolniczych New Holland. Zdecydowana większość zakładów uruchomiła swoją działalność po tymczasowym zamknięciu spowodowanym, również w Polsce, epidemią Covid-19.

W pierwszym kwartale br. marka New Holland rozpoczęła produkcję nowej prasy wielkogabarytowej Big Baler 1290 High Density. Jest to model pozwalający na uzyskanie podwyższonego stopnia zgniotu bel prostopadłościennych o wymiarze: 120 cm szerokości, 90 cm wysokości oraz regulowanej długości w zakresie od 100 do 300 cm, co oznacza mniej pracy ze zwożeniem i transportem związanych bel.

W maju 2020 roku rodzinna, polska firma BIN obchodzi jubileusz 30-lecia powstania. W wielu polskich gospodarstwach rolnych połyskują w słońcu silosy z granatowym logo firmy dodając im splendoru
i poprawiając estetykę wiejskich siedlisk.

Od dziś, 25 maja, w biurach powiatowych i oddziałach regionalnych rolnicy mogą zrealizować wszystkie sprawy osobiście.

Znamy nowy termin Targów AGROTECH 2020, które odbędą się od 6 do 8 listopada br. w Kielcach. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH już po raz 26. zaprezentują nowości w 11 halach oraz terenie zewnętrznym.

Podczas majowej konferencji online firma Bayer zaprezentowała tegoroczną odsłonę kampanii edukacyjnej „Grunt to bezpieczeństwo”, która nosi tytuł „Przezwyciężyć suszę”.

Firma Bayer w dniu 13 maja 2020 na konferencji online przedstawiła szerokie portfolio odmian hybrydowych rzepaku marki Dekalb oraz nowe zaprawy do profesjonalnego zaprawiania nasion rzepaku, a także tegoroczną nową odsłonę akcji „Grunt to bezpieczeństwo”.

Dzięki zmniejszonym obostrzeniom polscy turyści mogą podróżować po kraju, korzystać z usług hoteli i obiektów noclegowych oraz odwiedzać część atrakcji turystycznych. Polska Organizacja Turystyczna uważa, że to dobra prognoza na tegoroczne wakacje. Aby nasze podróże były bezpieczne POT opracował „Dekalog bezpiecznego turysty”.

Strona 1 z 131

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…