Wydrukuj tę stronę

Okazało się, że krowy lubią nie tylko pastwiska! Nocą zablokowały ulice Zabrza

04 lipiec 2018
(0 Głosów)
Autor 
O północy zaniepokojony mieszkaniec Zabrza poinformował policjantów, że po centrum miasta biegają dwie krowy KPP Śląska Policja

Do dosyć nietypowych utrudnień w ruchu drogowym doszło pod koniec czerwca w centrum Zabrza. Powodem nocnej obławy policyjnej były dwie krowy, który uciekły z jednego z miejscowych gospodarstw.

Choć nie doszło tam do żadnego wypadku lub kolizji, a drogowcy nie wykonywali żadnych prac remontowych, kierowcy mieli problem, aby przejechać ulicą Trocera. O północy zaniepokojony mieszkaniec Zabrza poinformował policjantów, że po centrum miasta niczym w Indiach „wędrują” dwie krowy. Mężczyzna obawiał się, że zwierzęta mogą stwarzać zagrożenie w ruchu drogowym, gdyż biegają za samochodami. Na miejsce skierowane zostały policyjne patrole, które potwierdziły, że w rejonie ulic Trocera i Tkocza biegają po jezdni krowy.

Krowami zaopiekował się ich właściciel, który przybył na miejsce zdarzenia. Opisana sytuacja na szczęście nie doprowadziła do żadnego zdarzenia drogowego.

Redakcja

Ostatnie od Redakcja

Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…