Wydrukuj tę stronę

12 lat minęło, a New Holland nadal liderem sprzedaży

07 styczeń 2021
(1 Głos)
Autor 
New Holland liderem sprzedaży od 12 lat fot. zycierolnika.pl

Od 12 lat, niezmiennie New Holland jest liderem sprzedaży nowych ciągników rolniczych w Polsce.

W roku 2020 liczba rejestracji ciągników marki New Holland wyniosła 1819. Łącznie, w okresie od stycznia do grudnia, polscy rolnicy zarejestrowali 9892 nowych ciągników.

 

Wspólny sukces

 

 Jest to niewątpliwy sukces całej naszej sieci dystrybucyjnej, która ma pełne wsparcie i pomoc ze strony zespołu marki New Holland. Zaangażowanie ludzi związanych z marką i koncentracja na najwyższych standardach pracy w każdym obszarze naszego działania, przekładają się na lojalność i zaufanie klientów, którzy otrzymują od nas wszechstronną i profesjonalną obsługę w każdym punkcie sprzedaży i serwisu. Jesteśmy dumni z tego, że pomimo bardzo trudnego i nietypowego roku, który właśnie się skończył, sięgamy ponownie po trofeum. Dziękuję wszystkim za ten rok ciężkiej pracy, ale przede wszystkim naszym klientom, bo to oni w głównej mierze po raz kolejny zdecydowali o naszym sukcesie – podkreśla Adam Sulak, Dyrektor Marki New Holland i Członek Zarządu firmy CNH Industrial Polska Sp. z o.o.

 

Czytaj także: T6.160 Dynamic Command™ - nowy model ciągnika rolniczego w ofercie New Holland

 

Z danych agencji marketingowej Martin & Jacob Sp. z o.o. wynika, że najwyższy wskaźnik rejestracji odnotowano w lipcu 2020r. – nowych właścicieli znalazło wtedy 1095 maszyn.

 

Moc od 100 do 140 KM

Wyróżniającym się segmentem jest przedział mocy od 100 do 140 KM w ciągnikach średniej wielkości, który bardzo dynamicznie się rozwija i w tej chwili oscyluje w granicach 1200 sztuk. Marka New Holland od 2020 roku oferuje aż 3 serie największych jednostek T5 Electro Command oraz nowości T5 Dynamic Command i T5 Auto Command. Warto dodać, że ten trend jest równie wyraźny w krajach Europy zachodniej.

 

New Holland może pochwalić się aż trzema modelami w rankingu TOP 10 najlepiej sprzedających się ciągników rolniczych w Polsce w 2020 roku: TD5.85 - 188 rejestracji,T4.75S - 147 rejestracji, T6.125 z liczbą 139 rejestracji. Są to modele z różnych segmentów mocy.

 

Optymistyczna przyszłość

 

 W 2021 roku marka New Holland będzie w dalszym ciągu walczyła o utrzymanie pozycji lidera rynku. Przewidujemy, że rynek ciągników będzie kształtował się na podobnym poziomie jak w roku ubiegłym, jednakże wszystko uzależnione jest od ogólnej sytuacji gospodarczej w naszym kraju i na świecie. Sytuacja pandemiczna też potencjalnie będzie tutaj miała  istotne znaczenie. Fakt, że w sprzedaży nowych ciągników rolniczych marka New Holland jest od 12 lat niekwestionowanym liderem, oczywiście daje nam ogromną satysfakcję, ale jednocześnie bardzo nas motywuje. Taki wynik to swego rodzaju duża odpowiedzialność, nie możemy sobie pozwolić, na sprawienie zawodu naszym obecnym i przyszłym klientom. Dlatego też wciąż sami sobie podnosimy przysłowiową poprzeczkę, wyznaczamy nowe, coraz bardziej ambitne cele, nieustannie pracujemy nad nowymi projektami. Mogę już dziś powiedzieć, że w tym roku zaprezentujemy kilka nowości produktowych, ciekawych z perspektywy polskich rolników. Jestem przekonany, że dzięki naszym działaniom w tym roku zbudujemy jeszcze lepsze relacje z naszymi klientami, co pozwoli nam na osiąganie kolejnych sukcesów – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland.

Redakcja

Ostatnie od Redakcja

Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…