Wydrukuj tę stronę

New Holland wznawia produkcję maszyn w Polsce

23 kwiecień 2020
(0 Głosów)
Autor 
Nowa hala fabryki New Holland w Płocku fot. zycierolnika.pl

Fabryki produkujące maszyny New Holland w Płocku i Kutnie wznawiają swoją produkcję. Wydziały produkcji niektórych podzespołów rozpoczęły stopniowo prace od poniedziałku 20 kwietnia 2020 r. Pełny montaż maszyn zacznie się 27 kwietnia 2020 r.

Stopniowe znoszenie ograniczeń

Wraz z decyzjami rządu polskiego oraz znoszeniem ograniczeń w innych krajach europejskich, tworzą się warunki do stopniowego wznowienia produkcji. W ciągu ostatnich tygodni marka New Holland intensywnie przygotowywała się do tych działań. Oprócz stworzenia kompleksowego katalogu środków ochrony zdrowia pracowników, pracowano także nad przyspieszeniem przywrócenia łańcucha dostaw oraz dostępności kluczowych komponentów.

 

Płynna dostawa maszyn New Holland 

Chciałbym jednocześnie zapewnić, że nie ma żadnych problemów z dostawami maszyn. Już teraz podejmujemy planowanie strategiczne, które pozwoli zaraz po wznowieniu produkcji nadrobić zaległości wynikające z przestoju. Nasze maszyny ponownie będą opuszczać fabryki oraz dotrą do dealerów i klientów.  Zdrowie oraz bezpieczeństwo wszystkich pracowników jest najwyższym priorytetem, dlatego wdrożone zostały wszystkie niezbędne środki mające na celu ich ochronę. Podczas czasowego przestoju wymuszonego przez rozprzestrzenianie się COVID-19, w zakładach produkcyjnych podjęte zostały szeroko zakrojone procedury dezynfekcji oraz czyszczenia. Wysokie wymagania, które dotyczą ochrony zdrowia pracowników są stosowane we wszystkich naszych zakładach. – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland Polska.

Łukasz Chęciński NH

Redakcja

Ostatnie od Redakcja

Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…