Nowa aplikacja 365Pocket, zaoszczędzisz czas i pieniądze w zarządzaniu gospodarstwem

13 wrzesień 2019
(1 Głos)
Autor 
365Pocket umożliwia bardzo szybkie i łatwe prowadzenie dokumentacji prac polowych

Jak to możliwe? Wystarczy, że zaczniemy mądrze prowadzić dokumentację prac w gospodarstwie, korzystając z dostępnych, gotowych (również darmowych) rozwiązań. Na rynku pojawiło się właśnie takie rozwiązanie – nowa, bezpłatna aplikacja do prowadzenia dokumentacji prac polowych oraz zarządzania gospodarstwem. Jest bardzo intuicyjna, prosta w obsłudze, a jednocześnie daje rolnikom szereg możliwości, ułatwiając zarządzanie gospodarstwem.

Platforma 365FarmNet dorobiła się właśnie młodszej siostry – aplikacji 365Pocket. Podczas konferencji zorganizowanej na koniec sierpnia odbyła się jej premiera. Uproszczona, „kieszonkowa” wersja programu do dokumentowania prac wykonywanych w gospodarstwie jest odpowiedzią na potrzeby rolników i ich sugestie.

– Rolnicy zgłaszali nam, że nie chcą wprowadzać wszystkich danych do programu, nie mają na to czasu, a często po prostu… nie chce im się tego robić. Wyszliśmy więc naprzeciw ich potrzebom i wymaganiom, stwarzając aplikację 365Pocket. Jest to rozwiązanie, które pozwoli im bez zbędnych formalności, rozpocząć prowadzenie precyzyjnej i pełnej dokumentacji prac oraz wykonywanych zabiegów polowych w gospodarstwie. To bardzo uproszczona aplikacja, w której niepotrzebna jest rejestracja. I, co ważne, tylko rolnik ma dostęp do danych, które zapisuje na swoim telefonie – podkreślała Monika Kozłowska z firmy 365FarmNet.

365Pocket umożliwia bardzo szybkie i łatwe prowadzenie dokumentacji prac polowych. Można wprowadzać i prowadzić dokumentację dla wielu gospodarstw, aplikacja może być też dobrym rozwiązaniem dla usługodawców. Co ciekawe, możemy wyeksportować z niej statystyki i wybrane przez nas dane w postaci pliku CSV (Excel).

 

Coraz więcej możliwości aplikacji 365Pocket

Jeśli jednak dla kogoś uproszczona wersja 365Pocket będzie za mało funkcjonalna, firma 365FarmNet ma do zaoferowania rolnikom rozbudowaną platformę. Podstawowa, bezpłatna wersja programu obejmuje część dokumentacyjną, karty pola, pogodę, kalendarz, czy analizę danych. Platforma dostępna jest na stronie www.365farmnet.pl, ale też ma dedykowane sobie aplikacje mobilne: 365Crop (produkcja roślinna), 365Cattle (hodowla bydła) oraz 365Active (do płatnego modułu Active Doc).

– Mamy wielu partnerów z różnych dziedzin z sektora agro, którzy oferują nam gotowe rozwiązania. Udostępniamy je w postaci dodatkowych modułów na naszej platformie 365FarmNet. Dzięki temu rolnik za pomocą naszego programu ma dostęp do różnych bardzo przydatnych funkcjonalności, z których może korzystać w zależności od zapotrzebowania. Część z nich jest bezpłatna, a część płatna – wyjaśniała Monika Cieniawska.

W przypadku płatnych modułów, istotne jest, że abonament wykupujemy na miesiąc – w każdej chwili można więc z niego zrezygnować. Dodatkowo, każdy moduł można przez 10 dni bezpłatnie testować!

Do wygrania quad Polaris Ranger 570

W związku z premierą nowej aplikacji, firma 365FarmNet organizuje loterię – do wygrania jest quad Polaris Ranger 570. Aby go wygrać, wystarczy pobrać aplikację 365Pocket maksymalnie do końca września br. i rozpocząć prowadzenie w niej dokumentacji.

Renata Struzik

 

 

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…