MLA - nowy model ładowarek od Manitou do zobaczenia na AGRO SHOW 2019

21 wrzesień 2019
(0 Głosów)
Autor 
Wydajność została zaprojektowana w celu zaspokojenia potrzeb zróżnicowanych gospodarstw rolnych i hodowlanych Fot, Manitou

Po wprowadzeniu ładowarek NewAg  Manitou Group uzupełnia ofertę rolniczą o nowy model ładowarek MLA. Ta przegubowa ładowarka teleskopowa odpowiada na różne potrzeby i zastosowania klientów, takie jak karmienie zwierząt, sprzątanie stajni lub obornika, przenoszenie kiszonki, przenoszenie i transport bel.

Większy komfort pracy
Model wyróżnia centralne ustawienie i szerokość kabiny kierowcy, która jest inna niż w tradycyjnych ładowarkach teleskopowych. W rzeczywistości dzięki tej konfiguracji widoczność i komfort zostały znacznie poprawione, szczególnie w operacjach manipulacyjnych wymagających dobrej widoczności wokół maszyny. Położenie kratki nadaje tej nowej MLA naprawdę dobrą widoczność na maksymalnej wysokości.

MLA oferuje dobry dostęp do kabiny, z możliwością wejścia z lewej lub prawej strony dzięki dwóm drzwiom. Słynny joystick JSM® na pływającym podłokietniku jest częścią dobrego samopoczucia wewnątrz kabiny. Zanieczyszczenie hałasem jest ograniczone do minimum w tej nowej umowie MLA.

Wydajność i niższy koszt utrzymania  
Drugą kluczową zaletą tej przegubowej koncepcji jest zwrotność, z ostrym promieniem skrętu: MLA jest nawet w stanie wykonać zawracanie w ciasnych przestrzeniach. Z pakietem „Inteligentna hydraulika” i wysięgnik „Active CRC” zawieszenie, ten model pozwala użytkownikowi zautomatyzować wiele ruchów i uzyskać większą wydajność. Ze względu na jakość wyposażenia nowy MLA ma zoptymalizowane zużycie paliwa, a okresy wymiany są dłuższe niż wcześniej. Dzięki lepszej konserwacji całkowity koszt posiadania tej maszyny jest również zmniejszony.

Wydajność została zaprojektowana z myślą o potrzebach różnych gospodarstw rolnych i hodowlanych.

- Wraz z nowym Manitou MLA wróciliśmy na rynek przegubowych ładowarek teleskopowych, koncepcji ładowarki teleskopowej, która zapewnia naszym klientom maksimum komfortu, widoczności i zwrotności - komentuje Wojciech Mańkiewicz, kierownik rynku rolnego i rozwoju produktu rolniczego w Polsce.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…