Marka Case IH została partnerem 50. Aukcji Pride of Poland

04 sierpień 2019
(0 Głosów)
Autor 
Aukcja Pride od Poland to najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu w Polsce

Marka Case dołączyła do grona partnerów 50. Aukcji Pride of Poland (9-13.08) oraz towarzyszącego aukcji Narodowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi (9-11.08).

- Projektując swoje działania, stawiamy na to, aby odpowiadały realnym potrzebom i zainteresowaniom naszych klientów. Chcemy być tam, gdzie oni – angażować się w wydarzenia, które są dla nich istotne. Tak zrodził się pomysł dołączenia do grona partnerów jednej z najważniejszych imprez w świecie hodowców i pasjonatów koni arabskich czystej krwi – 50. Aukcji Pride of Poland oraz towarzyszącego aukcji Narodowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi.” – podkreśla Piotr Szewczuk, Case IH Business Director.

 

Pasja i najwyższa jakość
Aukcję Pride od Poland jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem tego typu w Polsce, posiadającym na koncie tradycję i historię sięgającą pół wieku. Dla hodowców z jest to niepowtarzalna okazja do wzbogacenia swoich hodowli o najcenniejsze okazy koni arabskich czystej krwi z najznamienitszych i najbardziej utytułowanych linii i rodów. Wysokiej klasy konie arabskie uczestniczące w aukcji, które mają na swoim koncie najwięcej osiągnięć pokazowych, pochodzą ze stadnin państwowych Janów Podlaski, Michałów i Białka oraz ze stadnin prywatnych.

Gwarancją wysokiej jakości koni oferowanych podczas aukcji jest nie tylko długoletnia tradycja hodowli, ale i olbrzymia pasja hodowców. To właśnie pasja, zaangażowanie, tradycja i najwyższa jakość rezultatów są tym, co łączy markę Case IH oraz aukcję Pride od Poland i sprawia, że ta współpraca ma wyjątkowy charakter.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…