1 litr KENDO i cenne nagrody do wygrania

09 kwiecień 2021
(0 Głosów)
Autor 
Loteria Kendo Sumi-Agro fot. Sumi Agro

15 marca br. wystartowała loteria „KENDO zdrowo namiesza”. Organizatorem promocji, w której mona wygrać bardzo atrakcyjne nagrody jest Sumi Agro Poland, producent fungicydu mczniakobójczego Kendo 50 EW.

W loterii skierowanej do rolników i sadowników wygrać mona 11 nowoczesnych robotów kuchennych Thermomix oraz 78 kart paliwowych ORLEN o wartości 200 zł.

Kendo 50 EW to specjalistyczny fungicyd przeznaczony do walki z mczniakiem prawdziwym
w zbo
ach i uprawach ogrodniczych. Produkt zawiera substancj czynn o przełomowej skuteczności przeciw tej jednej z najgroźniejszych chorób upraw. Środek skutecznie działa przeciw rónym stadiom rozwojowym grzyba. Moe być stosowany solo lub w mieszaninach. Jego niezaprzeczalnym atutem jest połczenie rónych mechanizmów działania – zapobiegawczego, interwencyjnego i wyniszczajcego.

 

Zasady loterii i nagrody

Aby wzić udział w loterii „KENDO zdrowo namiesza” wystarcz dwa proste kroki:

 • ●  W okresie od 15 marca do 31 maja naley kupić jednorazowo minimum 1 litr produktu
  Kendo 50 EW.
 • ●  Nastpnie wysłać SMS pod numer 4321 o treści: kendo.numer dowodu zakupu.
 • ●  Codziennie do wygrania karta ORLEN o wartości 200 zł
 • ●  Co tydzień do wygrania robot kuchenny Thermomix!
 • Lista laureatów loterii jest publikowana na www.loteria-kendo.pl
 • – Wraz ze startem wiosennej wegetacji postanowiliśmy przygotować niespodziank dla wszystkich uytkowników naszego topowego fungicydu na mczniaka. Nagrody w ramach loterii s nieprzypadkowe. Dla kadego rolnika i sadownika priorytetem jest dbałość o zdrowie upraw. To ono przekłada si na wysokość i jakość plonu. Podobnie jest ze zdrowym gotowaniem dla rodziny. To dziki pełnowartościowym posiłkom dbamy o kondycj bliskich. I w jednym, i w drugim obszarze warto stawiać zawsze na najlepsze i sprawdzone rozwizania. Dlatego kupujc teraz Kendo 50 EW, mona wygrać najwyszej klasy roboty kuchenne, które zdrowo namieszaj w kadej kuchni. – mówi Urszula Filipecka, Dyrektor Marketingu Sumi Agro Poland Sp. z o.o. – Do wygrania s równie karty Orlen, które pomog obniyć koszty codziennej pracy w gospodarstwie.
 • Kendo stosuj solo lub w mieszaninie

– Decydujc si na nagrod w postaci Termomix-u, chcieliśmy zwrócić równie uwag na wan cech preparatu Kendo 50 EW, któr jest moliwość tworzenia mieszanin fungicydowych na bazie tego fungicydu oraz wielu popularnych substancji czynnych (np. tebukonazolu czy prochlorazu). Dziki takiemu podejściu uzyskujemy ochron fungicydow dopasowan do sytuacji jak mamy na polu – dodaje Urszula Filipecka.

Czytaj także >> Murarka ogrodowa bohaterką powracającej w 2021 r. akcji „Budujemy populację owadów zapylających”

Mczniak w sadzie i w uprawach zbó

Kendo 50 EW skutecznie eliminuje mczniaka ju od 5°C. W sadach umoliwia to wcześniejszy oprysk, ju na pocztku okresu kwitnienia, w porównaniu z innymi produktami dostpnymi na rynku. Jest to istotna cecha, poniewa oprysk od fazy róowego pka jest kluczowy dla zahamowania rozwoju choroby w dalszej czści sezonu. Kolejn zalet fungicydu jest to, e mona stosować go łcznie z preparatami parchobójczymi zawierajcymi difenokonazol i trifloksystrobin. Tym samym zwalczamy równocześnie dwie wane choroby – mczniaka i parcha.

Fungicyd Kendo 50 EW zastosowany do ochrony zbó zwalcza nie tylko mczniaka, ale ogranicza równie inne wane choroby m.in. septoriozy, rdze, plamistości liści czy fuzariozy.

Szczegółowe informacje o loterii Kendo znajduj si na stronie www.loteria-kendo.pl, a o samym produkcie Kendo 50 EW na www.sumiagro.pl/produkt/kendo-50-ew.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

 • portal informacyjny: zycierolnika.pl
 • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…