MASPEX laureatem Konkursu Polski Przedsiębiorca 2018

20 czerwiec 2019
(0 Głosów)
Autor 
Wydarzenie ma na celu pokazanie liderów rynku, których cechuje patriotyzm gospodarczy Fot. MRiRW

Minister Jan Krzysztof Ardanowski uczestniczył 12 czerwca br. w uroczystej Gali Konkursu Polski Przedsiębiorca 2018. Szef resortu rolnictwa wręczył firmie Maspex Sp. z o.o. nagrodę w kategorii Eksporter.

− Dla mnie bardzo ważne jest to, że wręczyłem to wyróżnienie w kategorii eksporter. Dla polskiego rolnictwa sprawa eksportu to być, albo nie być. Jesteśmy dużym krajem rolniczym − mówił minister Ardanowski.

Nagrodzona firma Maspex jest producentem produktów spożywczych takich jak: soki, makarony, przetwory owocowo-warzywne. Swoje hity eksportowe firma sprzedaje do 60 krajów z całego świata.

− Cieszę się, że już po raz czwarty mamy okazję docenić najlepszych z najlepszych - współtwórców polskiej gospodarki – czytamy w liście premiera Mateusza Morawieckiego do uczestników wydarzenia.

To już IV edycja Konkursu Polski Przedsiębiorca, organizowanego przez Gazetę Polską Codziennie. Wydarzenie ma na celu pokazanie liderów rynku, których cechuje patriotyzm gospodarczy.

Zostaw swój komentarz

Upewnij się, że podałeś wszystkie informacje w polach wymaganych(*) Kod HTML nie jest dozwolony.

Nasze tytuły:

  • portal informacyjny: zycierolnika.pl
  • kwartalnik: " Życie Rolnika Magazyn Polski" 
Do
góry
Używamy plików cookie żeby usprawnić działanie naszej strony. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz na to zgodę. More details…